Tıkanıklık Açma

Gider tesisatları, temiz bir hayatın en önemli gereksinimlerinden biridir. Lavabolar, el ve yüz temizliğinin yapıldığı yerlerdir. Fabrikada, camide, imalathanede ve benzeri kalabalık yerlerde lavaboların her zaman temiz ve açık bir şekilde olması gerekir. Bu gibi yerlerde tıkanıklık açma sorunu her zaman için meydana gelebilir.

Tıkanıklık Açma Personeli

Meydana gelen tıkanmaların kısa sürede giderilebilmesi için işin profesyoneline ihtiyaç vardır. Yıllarca kullanılan giderler iç kısımdan daralmaya ve bu sebeple tıkanmaya neden olur. Biriken tortular taşlaşır ve giderin içini kapatmaya başlar. Bu durumda sık sık tıkanma olur ve bu durumda ev halkı gideri kullanamaz.

Tıkanıklık Açma Ve Tıkanıklık Nedenleri

Soğuk hava, çöp ve eskime nedeni ile tıkanan giderlerin kolay bir şekilde açılması için özel makineler tercih edilmelidir. Tıkanıklığın birçok nedeni olabilir. Tesisatın eskimesi, yanlış montajlanması ve çöp atma gibi nedenler aynı anda tıkanıklığa neden olabilir.
Vidanjörler ilk aşamada tuvalet, klozet ve benzeri bütün giderleri kolay bir şekilde açabilmektedir. Bu makineler elektrikli süpürge sistemine benzeyen vakum sistemi ve depo sistemi vardır. Bu özel tasarımla bütün tuvalet ve klozet gibi yerlerde oluşan tıkanmalar kolay bir şekilde açılabilir.

Tıkanıklık Açma Randevu Alma

Gider açma servis hizmetleri randevu ile çalışıyor ve randevu saatinden önce telefon açarak evde olup olmadığınızı teyit ediyor. Müşteri evde değilse bu durumda yeni bir randevu tarihi belirlenebilir. Randevu işlemi esnasında,
  • Kimlik bilgileri,
  • Adres bilgileri,
  • Arıza bilgileri,
  • Telefon bilgileri doğru bir şekilde verilmelidir. Bilgilerin yanlış verilmesi durumunda ciddi anlamda problem meydana gelecektir.
Randevu alındıktan sonra randevu tarihinde servis elemanları adrese geliyor ve gelmeden önce telefon açarak teyit işlemini gerçekleştiriyor.
 
 
 
 

Etiketler
Tıkanıklık Açma Antalya

Tıkanan tuvaletler günlük yaşantımızı olumsuz yönde etkileyebilecek ciddi bir problemlerden biridir. Tıkanan tuvalet kullanılmaması gerektiği gibi kullanıldığında geri tepme gibi daha olumsuz sonuçlar

İletisim Bilgileri

Cumhuriyet Mahallesi, 638. Sk. no 33 D:Apt d1, 07010 Muratpaşa/Antalya

© Copyright 2020. Antalya Tıkanıklık Açma Tüm hakları saklıdır. Maxantalya