Lavabolarınızı Sorunsuz Bir Şekilde Açıyoruz

Lavabolarınızı Sorunsuz Bir Şekilde Açıyoruz

            Lavabolar çeşitli sıvı veya katı atıklar yüzünden tıkanmaktadır. Bunlar erimiş sabun atıkları, yağlar gibi lavaboya zarar veren çeşitli atıklardır. Lavabosu tıkanan kişiler genellikle hemen müdahale etmek isterler. Bu müdahale biçimleri de genellikle el pompaları veya kimyasal maddelerle yapmak istenir. Fakat bu tür yollar hem lavabonuza zarar verirken hem de etkili bir çözüm yolu değildirler.
             
            Lavabo tıkanıklıkları diğer giderle bağlı olduğundan profesyonel bir müdahale gerektirir. Firmamız bu doğrultuda uzman ekiple lavabo tıkanıklıkları gidermede hizmetinizdedir. Elle müdahalelerle lavabonuza zarar vermeyin, firmamızı arayarak profesyonel yardım isteyebilirsiniz. Firmamız müdahale ettikten sonra lavabo açma gibi bir sorununuz kalmayacaktır. Siz de hemen bize ulaşarak profesyonel yardım isteyebilirsiniz. 

Modern Ekipmanlar Teknolojik Aletler

            Modern ekipmanlarımız sayesinde lavabo tıkınıklıklarınızı kameralı robotlarımız sayesinde en derine inerek çözümlüyoruz. Kameralı robotlarımız sorun nereden kaynaklanıyorsa orayı bularak kalıcı bir çözüm sunmaktadır. Bu sayede su birikintisi sorununuz olmaz ve daha güvenilir bir çözüm sağlarsınız.

Uzun Süreli Birikintiler Mikrop Yayabilir

            Lavabolarınız tıkandıktan hemen sonra profesyonel müdahale yapılmazsa, oluşan veya oluşabilecek su birikintisi çeşitli mikrop ve bakterileri yayabilir. Aynı banyo ve tuvalet tıkanıklıkları gibi çeşitli mikroplara sebep olan lavabo tıkanıklıklarınızı hemen çözerek yaşam alanınızı temizleyebilirsiniz. Nitekim lavaboların giderleri ve tuvalet giderleri birbiriyle bağlantılı olabilir. Bu nedenle lavabo tıkanıklığı yüzünde tuvaletleriniz de tıkanmalar gösterebilir.

Sorun Neredeyse Buluyoruz

            Sizin de lavabonuz tıkandı. Yapmanız gereken tek şey bizi aramak olacak. Bizi aradıktan çok kısa bir süre sonra hemen gelerek müdahaleyi yapıyoruz. Kameralı robotlarımız tıkanıklık ne kadar derin olursa olsun oraya inerek lavabo açma işleminizi gerçekleştirir.
 
            Bir daha lavabo açma, lavabo tıkanma gibi bir derdiniz olmayacak. Kullandığımız ekipmanların hiçbirinde kimyasal bir madde yoktur. Eski elle müdahale pompalarıyla da ilgilenmiyoruz. Önce robotlarla tespit ediyoruz daha sonra da müdahelede bulunuyoruz.

Neden Kimyasal Maddeler Zararlıdır

            Lavabonuz bir kez tıkandı ve siz de kimyasal madde kullandıysanız lavabonuzun giderleri zarar görecek. Hem lavabo açma için işe yaramaz hem de giderlerin tümüne zarar verir. Aynı şekilde eski elle yapılan pompalar da size mikrop bulaştırabilecek yöntemlerden bir tanesidir.

Etiketler
Tıkanıklık Açma Antalya

Tıkanan tuvaletler günlük yaşantımızı olumsuz yönde etkileyebilecek ciddi bir problemlerden biridir. Tıkanan tuvalet kullanılmaması gerektiği gibi kullanıldığında geri tepme gibi daha olumsuz sonuçlar

İletisim Bilgileri

Cumhuriyet Mahallesi, 638. Sk. no 33 D:Apt d1, 07010 Muratpaşa/Antalya

© Copyright 2020. Antalya Tıkanıklık Açma Tüm hakları saklıdır. Maxantalya