​Antalya Tuvalet Tıkanıklığı

Yaşam alanlarının olmazsa olmazı olan tuvaletler çeşitli sebeplerle tıkanabilir. Özellikle tıkanıklığın ilk belirtisi olan ve etrafı saran hoş olmayan koku ve sonrasında gitmeyen atık. Hoş olmayan kokunun yayılma aşamasında bizimle iletişim kurduğunuz anda tıkanıklığı daha fazla zarar vermeden açmak işimiz olmakla birlikte zor ve tıkanıklığın yol açtığı taşmalarda da hizmet veririz. Firmamız antalya tuvalet tıkanıklığı hizmetini yıllarca Antalya ve çevresine vermektedir.
Nedenler
Tuvalet tıkanıklığına yol açacak sebepler;

  • Gider borusuna düşen her hangi bir madde
  • İnşaat ve yenilenme çalışmaları esnasında tuvalete atılan molozlar
  • Bebek bezi, ped gibi erimeyen tuvaletlere atılmayacak atıklar
  • Kanalizasyona bağlı gider noktalarındaki tıkanmalar
  • Kanalizasyon çukurunun aşırı dolması
  • Üst katlardan tıkanarak başlayan ve açılmayan gider boruları
  • Yıpranan tesisat borularının yol açtığı tıkanıklar sayılabilir.
Tuvalet tıkanıklığı açtığımız süreçte görülen nedenlerdendir.
Hizmette Kalite
Firmamız nedenini önceden bilmediği her türlü tuvalet tıkanıklıklarına müdahale etmektedir. Tıkanıklığı anında çözen ve etrafa zarar vermeden pratik çözümlerle kesin çözüm üreten firmamız teknik donanıma sahiptir. Tuvalet tıkanıklığını merkezinde çözen firma elemanlarımız sayesinde tıkanıklık gider, temiz ve ferah koku kalır.
Fiyat
Klasik yöntemlerle uygulanan çözümlerin çare olmadığı ve gerek tesisata gerekse bütçeye zarar vermesi bakımından profesyonel destek alınması önerilir. Profesyonel destek için firmamız bu alanda sizlere çare olmaktadır. Çözüm odaklı çalışmalarımız ile kısa sürede kesin çözüm üreten firmamız uygun fiyatlandırmalarla da sizlere destek olmaktadır.
Tuvalet tıkanıklığında yaşadığınız sıkıntılarda hizmetin adı olan ve deneyimleri ile bilinen firmamız, otel, hastane, villa, ev, iş yeri, yurt, okul ve daha pek çok tuvalet tıkanıklarında çözüm adresidir. Mahalle logar tıkanıklıklarını da ekip ve ekipmanı ile çözmektedir.

Etiketler
Tıkanıklık Açma Antalya

Tıkanan tuvaletler günlük yaşantımızı olumsuz yönde etkileyebilecek ciddi bir problemlerden biridir. Tıkanan tuvalet kullanılmaması gerektiği gibi kullanıldığında geri tepme gibi daha olumsuz sonuçlar

İletisim Bilgileri

Cumhuriyet Mahallesi, 638. Sk. no 33 D:Apt d1, 07010 Muratpaşa/Antalya

© Copyright 2020. Antalya Tıkanıklık Açma Tüm hakları saklıdır. Maxantalya