​Gider Açma

Sektörde yer aldığımız günden beri gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz ile beraber müşterilerimizin tesisat sorunlarına en hızlı çözümleri sunmaktayız. Gider açma hizmetlerinde kullandığımız modern teknolojilerimiz sayesinde her zaman yüz güldüren sonuçlara imza atmayı başarıyoruz.
Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Sorunu
Tıkanmış olan tuvaletler öncelikle etrafa kötü bir koku yararak kendini belli etmektedir. En can sıkıcı durumlar arasında yer alan tuvalet tıkanıklıklarında uzman ekibimiz sizlerden gelen talepleri aynı gün içerisinde karşılamaktadır. Gerekli olan tüm ekipmanlar ile birlikte adresinize ulaşan ekibimiz ilk önce tıkanıklığın yerine tespit ediyor daha sonra ise tamir işlemini yerine getiriyor. Tamamen teknolojik cihazlar kullanarak yerine getirmekte olduğumuz tuvalet gideri tıkanıklığı hizmetlerimizde hiçbir yeri kırmadan süreci tamamlamaktayız.
Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Sorunu
Mutfak lavabolarına atılan yağlar ya da atık maddeler bir süre sonra tıkanıklık sorunu ile karşı karşıya kalınmasına sebep olmaktadır. Hayatı kötü yönde etkileyen bu durumun zaman kaybetmeden çözülmesi daha büyük sorunlarla karşılaşmanızın önüne geçmektedir.
Mutfak lavabosu tıkanıklıklarında kameralı cihazlar ile tıkanıklığın yerini anında tespit ediyor ve zaman kaybetmeden tamir işlemini yerine getiriyoruz. Tamir işlemlerimizin bitmesinin ardından ekibimiz gerekli olan tüm kontrolleri yapıyor ve tıkanıklığın tam olarak ortadan kalktığından emin oluyor.
Kanalizasyon Tıkanıklığı Sorunu
Kanalizasyon tıkanıklığı en acil çözülmesi gereken tesisat sorunları içerisinde öncelikli sırada yer almaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığına daha çok gidere atılan yabancı maddeler neden olmakta ve bu sorun çözülmediği zaman durum daha da kötüye gitmektedir.
Kanalizasyon tıkanıklığı tamirinde konusunda uzman olan bir ekibimiz görev almaktadır. Tıkanıklığın yeri kameralı robotlar ile tespit edildikten sonra zaman kaybetmeden hemen tamir işlemleri sırasıyla yapılmaktadır. Garantili olarak gerçekleştirdiğimiz tıkanıklık açma hizmetlerimizde sizlere her zaman kalıcı çözümler sunuyoruz.
 

Etiketler
Tıkanıklık Açma Antalya

Tıkanan tuvaletler günlük yaşantımızı olumsuz yönde etkileyebilecek ciddi bir problemlerden biridir. Tıkanan tuvalet kullanılmaması gerektiği gibi kullanıldığında geri tepme gibi daha olumsuz sonuçlar

İletisim Bilgileri

Cumhuriyet Mahallesi, 638. Sk. no 33 D:Apt d1, 07010 Muratpaşa/Antalya

© Copyright 2020. Antalya Tıkanıklık Açma Tüm hakları saklıdır. Maxantalya