Antalya Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Ev, İş yeri ve benzeri yaşam alanlarındaki kanalizasyon tesisatlarının herhangi bir sebeple tıkanması halinde hayat kabusa dönebilir. Ciddi hijyenik problemlere ve kötü kokuya neden olabilen bu tip problemlerin en kısa sürede çözülmesi şarttır. Çözüm için profesyonel yardım alınması halinde hızlı ve kesin sonuçlar alınabilir. Antalya ve çevresinde ortaya çıkan tuvalet tıkanıklıklarında firmamızdan kaliteli hizmet yardım alınabilir.

Tuvalet Tıkanıklıklarının Sebepleri

Tuvalet tıkanıklıkları yanlış kullanım nedeniyle ortaya çıkabilir. Bazen de tesisatla ilgili sebeplerle tıkanma görülür. En sık karşılaşılan sebeplerden bazıları şunlardır:
  • Tesisatın eskimesi,
  • Tuvalet giderine çocuk bezi gibi suda erimeyen maddelerin atılması,
  • Borulardaki eğimin hatalı şekilde sağlanması
Binalardaki kanalizasyon sistemlerinde bir dairedeki tıkanma diğer dairelerde de etkili olabilir.

Tuvalet Tıkanıklıklarının Giderilme Süreci

Dünyadaki teknolojileri takip eden tesisatçı firmalar bilgisayarlı robot sistemlerini kullanır. Bu sistemle tıkanıklığın yerinin tespiti için boruların içine kameralı robotlar gönderilir. Bu kamera sayesinde tıkanıklığının yeri tam olarak tespit edilebilir. Ayrıca tıkanıklığın derecesi de görülür. Problemin doğru ve net şekilde tespit edilmesi çözümü de kolaylaştırır.
Tıkanıklığın durumu belirlendikten sonra tesisat borularının niteliğine uygun çözümler kullanılır. Robotlu gider açma cihazları boruların içine gönderilerek tıkanıklık açılır. Bu yöntemle doğrudan tıkanıklığa ulaşılabildiği için tesisata zarar verilmez, hızlı çözüm sağlanmış olur.
Tıkanıklık açıldıktan sonra tazyikli su verilerek borunun tamamen temizlenmesi gerekir. Bu işlem de yapıldıktan sonra su sızdırmazlık testleri yapılır. Testler olumlu sonuçlandığında işlem tamamlanmış olur. Tüm bu işlemler firmamızın deneyimli ve eğitimli personelimiz tarafından titizlikle yapılır.

Antalya Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Firmamız kaliteli ürün ve hizmet sunumu sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Bu memnuniyetin devamlılığı için uygun fiyat teklifleri sunmak ilke edinilmiştir.

Etiketler
Tıkanıklık Açma Antalya

Tıkanan tuvaletler günlük yaşantımızı olumsuz yönde etkileyebilecek ciddi bir problemlerden biridir. Tıkanan tuvalet kullanılmaması gerektiği gibi kullanıldığında geri tepme gibi daha olumsuz sonuçlar

İletisim Bilgileri

Cumhuriyet Mahallesi, 638. Sk. no 33 D:Apt d1, 07010 Muratpaşa/Antalya

© Copyright 2020. Antalya Tıkanıklık Açma Tüm hakları saklıdır. Maxantalya