HomeHAKKIMIZDA

ANTALYA TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA

Antalya Tıkanıklık Açma Servisi

Teknoloji çağında olmanın avantajların dan her iş dalında faydalanmak mümkün hale geldi. Eskiden deneme yanılma veya tahmin yolu ile yapılan çoğu tamir işleri şimdiler de kamera sistemleri sayesin de hem pratik, hem de kırma dökme olayları olmadan yapma imkânı sağlamakta. ANTALYA TIKANIKLIK AÇMA işlemin de kameralı tesisat tamiri evinizin sorunlu olan bölgelerin de kırma işlemi olmadan hemen çözüm sunmak için hizmet vermektedir. Tıkanıklık çok can sıkıcı bir sorundur. Beklenmedik zaman da tıkanan her hangi bir borunun neresinden tıkandığını tespit etmek ve tıkanan yerin kırılıp içinin temizlik işlemi yapıldıktan sonra yeni bir boru ile değiştirilmesi hem meşakkatli hem de masraflı bir sorundu.

İşyerlerinde ve evlerde her türlü gider tesisatlarının tıkanıklık sorunu için firmamız bünyesinde hizmet veren kameralı ustalarımız adresinize gelip tesisat sisteminizi görüntüleme cihazlarıyla inceleyip sorunun tam yerini tespit edip direk oraya müdahale ederler. Tıkanıklık sorunu gider borularının olduğu mutfak, tuvalet ve banyo gibi her yerde meydana gelebilir. Bu sorunlar atıkların borular da birikip tıkaması sonucu oluşabileceği gibi tesisatı yapan ustaların dikkatsizliği sonucu da oluşmuş olabilir. TIKANIKLIK AÇMA işleminin başlaması için borularda tıkanıklığın tespit edilmesi ve ona göre çözüm üretilmesi gerekir.

TIKANIKLIK ÇÖZÜMLERİ

Tıkanıklık açma da profesyonel olan firmamız size kesin çözümler sunar. Tesisatçı ekiplerimiz tıkanıklığı tespit etmek için borunun içine kameralı görüntüleme cihazını yerleştirip tıkanık olan bölgeye ulaşarak nasıl bir yol izleyip açacaklarına karar verirler. Sonrasında o bölgeye müdahale ederek TIKANIKLIK AÇMA işlemini gerçekleştirirler. Açma işleminin kontrol edilmesi için tekrar boruların içine kameralı görüntüleme cihazı ile bakılır. Tıkalı boruların tamamen açıldığından emin olunur. Açma işlemi yapılırken elde edilen görüntüler istenirse resim veya video olarak size raporlanır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız işini dikkatli bir şekil de büyük titizlik için de gerçekleştirir. Çözüm en kısa sürede sizlere sunulur. Pratik ve en kısa yoldan hedefe ulaşmak firmamızın siz müşterilerimize sunduğu en önemli hizmetlerin başında gelir.
HER ZAMAN MÜSAİT
Antalya geneli 7/24 hizmet vermekteyiz.
UZMAN EKİP
Alanında uzman ekibimizle profesyonel ve sorunsuz tıkanıklık açma hizmeti
Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi
UYGUN FİYATLAR
Belirlenen bütçe limitleri dahilinde zamanında teslim hizmet vereceğimizden %100 emin olabilirsiniz.

HIZLI SERVİS
Kısa süre içerisinde tüm tıkanıklık sorunlarını çözüyoruz.
Antalya'nın Her Yerine
Antalya'nın Tüm Semtlerine Hizmet Vermekteyiz.
Acil Ara
Whatsapp