Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma

Mutfak gideri tıkanıklığını kırmadan dökmeden kamera görüntüleme ve robot cihazlarımız ile açmaktayız.

Tıkanan mutfak giderlerinde lavabo açıcı gibi kimyasallar kullanarak açmaya çalışmak kalıcı olmayacağı gibi tesisata da zarar verecektir.
 
Mutfak giderlerini tıkmasının en büyük nedeni bitkisel yağlar ve yemek artıklarıdır. Bu türlü yanlış kullanımdan dolayı tıkanan mutfak lavabo giderleri kırmaya gerek kalmadan açılmaktadır. Antalya mutfak gideri açma işlemini kameralı robotlar ile kırmadan dökmeden yapmaktayız.
 

Mutfak Giderlerinin Tıkanma Sebepleri
Mutfak gider borusunun yeterli eğime sahip olmaması, mutfak borusundan aşırı yağlı atıklar gönderilmesi, mutfak gider borusuna çamaşır veya bulaşık makinesi bağlıysa, bunlardan giden su içerisindeki katı cisimler gibi etmenler mutfak giderlerini tıkamaktadır.
 

Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Mutfak gideri borularınızı görüntüleyen kameralarımız ile borularda tıkanıklığa sebep olan maddeleri görüntülüyoruz. Tıklanaklık sebebini veya tıklanıklığa sebep olan cismi bulduktan sonra bu duruma göre robot cihazlarımız ile tıkanıklığa müdahale ediyoruz. Tıkalı mutfak gideri açma hizmetini kırmadan dökmeden veriyoruz. Uzman kadromuz ve son teknoloji ürünlerimiz ile Antalya mutfak gideri açma servisiveriyoruz. 
Tıkanıklık Açma Antalya

Tıkanan tuvaletler günlük yaşantımızı olumsuz yönde etkileyebilecek ciddi bir problemlerden biridir. Tıkanan tuvalet kullanılmaması gerektiği gibi kullanıldığında geri tepme gibi daha olumsuz sonuçlar

İletisim Bilgileri

Cumhuriyet Mahallesi, 638. Sk. no 33 D:Apt d1, 07010 Muratpaşa/Antalya

© Copyright 2020. Antalya Tıkanıklık Açma Tüm hakları saklıdır. Maxantalya