Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet tıkanıklığı açma firması olarak, tıkalı klozet açma işlemine başlamadan önce, kameralı görüntüleme cihazı ile klozeti görüntülemktedir. Daha sonra tıkalı tuvalet açma işlemi kırmadan dökmeden robotla açılmaktadır.

Görüntüleme cihazı ile tıkanmış olan klozetin gider borusu görüntülenir. Bu işlem ile, klozet tıkanmasına sebep olan sorun tespit edilir. Klozet tıkanıklığına sebep olan cismin ne olduğu belirlenir. Klozet tıkanıklığına sebebiyet veren yabancı bir cisme göre robot cihaza uygun aparat takılır ve robotla klozet tıkanıklığı açma işlemi kırmadan dökmeden yapılır.

Firmamız, tıkalı klozet açma işlemini bitirdikten sonra boruları tekrar kamera ile kontrol etmektedir. Bu sayede, gider borusunda başka sorunlar var mı diye kontrol edilmiş olur. 

Tıkanan Klozet Nasıl Açılır?

Klozet giderlerinin tıkanmasına yol açabilecek birçok şey vardır. Borunun eğimi, içerisine atılan yabancı maddeleri cok fazla tuvalet kağıdı kullanımı gibi sebeplerden dolayı klozet tıkanma sorunu yaşabilirsiniz.

Tıkanan klozeti açmanın en iyi ve kesin çözümü robor cihazlar ile açmaktadır. Bu şekilde klozetin uzun süre tekrar tıkanmayacaktır. Tıkalı klozeti makine ile kırmadan açan firma olarak klozetlerinizi kırmadan dökmeden açmaktayız.
Antalya klozet tıkanıklığı açma işlemi için bizleri arayabilrisiniz. 
Tıkanıklık Açma Antalya

Tıkanan tuvaletler günlük yaşantımızı olumsuz yönde etkileyebilecek ciddi bir problemlerden biridir. Tıkanan tuvalet kullanılmaması gerektiği gibi kullanıldığında geri tepme gibi daha olumsuz sonuçlar

İletisim Bilgileri

Cumhuriyet Mahallesi, 638. Sk. no 33 D:Apt d1, 07010 Muratpaşa/Antalya

© Copyright 2020. Antalya Tıkanıklık Açma Tüm hakları saklıdır. Maxantalya