Logar Tıkanıklığı Açma

Logar tıkanıklığı açma firması oalrak Antalya' da hizmet vermekteyiz. Tıkalı olan logarları, kameralı robot cihazlarla görüntüleyerek açıyoruz. Bu nedenle logar tıkanıklığının neden oluştuğunu, sorunun kaynağını, açılması için nelerin yapılması gerektiğini, kameralı cihazlarımız ile görüntüleyip tespit ediyoruz. Sorun tespit edildikten sonra, logar açma cihazlarımız ile tıkanıklığı kısa sürede açaıyoruz.

Logar Nedir, Neden Tıkanır ?

Logarlar, binalarda veya işyerlerde kullanılan lavabo, tuvalet gibi yerlerden giden atıkların kanalizasyona iletildiği yer altı atık depolarıdır.

Giderlere atılan yabancı cisimler, ıslak mendiller, tuvalet kağıtları, çocuk bezleri, pedler, poşet veya logarın içe çökmesi gibi durumlardan dolayı tıkanır. 

Logar girişlerinin yerinin belli olmaması durumunda özel dedektörlerimiz ile logarların yerini bulabiliyoruz. 

Logar Tıkanıklığı Açma

Kameralı görüntüleme cihazlarımız, logarınızın neden tıkandığını buluyoruz ve tıkalı logar temizleme işlemini robot cihazlarımız ile kırmadan dökmeden yapmıyoruz.  

Logardan Kötü Koku Geliyor?

Logardan kötü koku geliyorsa, logar içerisinde biriken atık yağlar zamanla yeniden logarın tıkanmasına sebep olmuştur. Bu nedenle logar yıkama yani logar temizleme işlemi gereklidir.
Tıkanıklık Açma Antalya

Tıkanan tuvaletler günlük yaşantımızı olumsuz yönde etkileyebilecek ciddi bir problemlerden biridir. Tıkanan tuvalet kullanılmaması gerektiği gibi kullanıldığında geri tepme gibi daha olumsuz sonuçlar

İletisim Bilgileri

Cumhuriyet Mahallesi, 638. Sk. no 33 D:Apt d1, 07010 Muratpaşa/Antalya

© Copyright 2020. Antalya Tıkanıklık Açma Tüm hakları saklıdır. Maxantalya