Gider Tıkanıklığı Açma

Evlerimizde ve işyerlerimizde pek çok gider boruları bulunmaktadır. Bir çok neden dolayı bu giderler tıkanmaktadır. Antalya gider açma firması olarak tıkalı tuvalet gideri, tıkıla lavabo gideri ve tıkalı mutfak gideri açmaktayız. 

Ağaç yaprakları, yağmur sularının zamanla birikmesi gibi sebeplerden dolayı teras giderleri tıkanmaktadır. Aynı sebepler balkon giderinin de tıkanmasına neden olmaktadır. Tıkalı balkon gideri ve tıkalı teras gideri de açmaktayız.

Bina giderlerinde yaşanan bir tıkanıklarda pis sular geri gelmektedir veya bu giderlerden kötğ kokular gelmektedir. Bu gibi durumlar kameralı cihazlarımız ile önce sorunu tespit ediyor daha sonra robotla kırmadan gider tıkanıklığı açma hizmeti veriyoruz.

Antalya gider açma

Gider Açma İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Gider tıkanıklığını açmak için eskiden tıkanıklığın olduğun yerler kırılırdı. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte önce kamera ile görüntüleme işlemi yapılmakda daha sonra robot kanal açma cihazları ile gider tıkanıklıkları açılmaya başlanmıştır. 

Kameralı görüntüleme cihazları ile tıkanmanın olduğu yer ve tıkanıklığa sebebiyet veren durum tespit edilmektedir. Daha sonra tıkanıklığa sebep olan cismin durumuna göre robot cihazıa aparat takılarak tıkanıklığa sebep olan cisim çıkarılmaktadır. Antalya robotla kırmadan gider açma hizmetini profesyonel ekibiz ve son teknoloji cihazlarımız ile en kısa süre içinde yapmaktayız.
Tıkanıklık Açma Antalya

Tıkanan tuvaletler günlük yaşantımızı olumsuz yönde etkileyebilecek ciddi bir problemlerden biridir. Tıkanan tuvalet kullanılmaması gerektiği gibi kullanıldığında geri tepme gibi daha olumsuz sonuçlar

İletisim Bilgileri

Cumhuriyet Mahallesi, 638. Sk. no 33 D:Apt d1, 07010 Muratpaşa/Antalya

© Copyright 2020. Antalya Tıkanıklık Açma Tüm hakları saklıdır. Maxantalya